בחירת עורך דין-כל מה שצריך לדעת


רוזנשטוק-סיאני משרד עורכי דין

בחירת עורך דין-כל מה שצריך לדעת


רוזנשטוק-סיאני משרד עורכי דין

בחירת עורך דין-כל מה שצריך לדעת

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו
054-3199100

טופס יצירת קשר:

 

אם הגעתם לעמוד זה כנראה שאתם זקוקים לשרותי משרד עורכי דין ואתם מתקשים בהחלטה בבחירת העורך דין או במשרד שייצג  אתכם.

נתחיל אם זה שזה בסדר להיות מבולבלים… במיוחד היום שהרשת מלאה בהמון עורכי דין ובחברים שמכירים חברים וכולם  "יודעים"  מה הכי טוב בשבילך.

מניסיונו הרב אנשים הזקוקים לייעוץ או טיפול משפטי בדרך כלל פונים לעורך דין הראשון שמצאו ברשת או שקיבלו המלצה מחברים או בין משפחה בלי לבדוק  מה רמת ההתמחות שלו בנושא, מהי רמת זמינותו והכי חשוב כמה כסף הוא גובה עבור שירותיו.

במאמר זה אנסה להציג לפניכם את השאלות או הנושאים החשובים  שאתם צריכים לשאול את עצמכם ואת המשרד שאתו אתם חושבים להתקשר על מנת שתקבלו את ההחלטה שעמה תהיו שלמים וכמובן תגיעו לתוצאה הראויה שהכי טובה עבורכם.

חשוב לציין שאין דבר כזה משרד עורכי דין  יותר או פחות טוב (כמובן עם הוא מתמחה בתחום הספציפי) אבל זמינות המשרד עלות הטיפול ויכולת בניית אסטרטגיית התיק הינם אחד המרכיבים החשובים בתהליך ההחלטה עם התקשרות משרד העורכי דין.

במידה ותדעו לקבל תשובות לנושאים הבאים אתם תוכלו להקטין את הא ודאות או לחילופין תוכלו להיות יותר שלמים בהחלטתכם בבחירת משרד עורך דין העומד בדרישות שלכם.

תחום התמחות משרד העורך דין

תחום המשפט מורכב מענפים שונים כגון משפט פלילי, דיני תעבורה, משפחה, נזיקין מסחרי וכו'.בדקו מהם תחומי ההתמחות המשרד, ניסיון של המשרד בתחום הספציפי משחק תפקיד חשוב מאוד בהערכת סיכויי ההצלחה בתיק ואיך הכי נכון לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה.

האם המשרד גדול או קטן

שימו לב ובמידה ואתם מחלטים להתקשר עם משרד גדול בדקו מי הולך לנהל את התיק המשפטי שלכם, רוב הסיכויים שאת התיק שלכם ינהל מתמחה או עורך דין ללא ניסיון. לעומת משרדים יותר קטנים ששם לרוב העורך דין הבכיר ינהל את התיק

זמינות של המשרד

בדקו מה רמת הזמינות של המשרד שאתו אתם חושבים להתקשר. לרוב במשרדים קטנים תקבלו יחס אישי וחם יותר.
מניסיוננו הרב ישנה חשיבות רבה להיות זמין עבור הלקוח עבור כל שאלה או ייעוץ במיוחד בתקופה של אי ודאות ובלבול משרד עורך דין טוב ייתן לכם מענה או כל הבהרה הנדרשת כחלק משירותיו.

קבעו פגישה במשרד העורך דין

זו הדרך הטובה ביותר להתרשמות עם המשרד עמו הנכם חושבים להתקשר במפגש כזה תוכלו יותר ללמוד על המשרד ועל רמת הכימיה בינכם – זכרו אתם הולכים לעבור לרוב כברת דרך עם המשרד ולכן השותפות בניכם צריכה להיות פתוחה ובעלת אמון בין שני הצדדים.

לא יזיק דעה נוספת אבל לא יותר מ 3 דעות

מאחר והנכם הולכים להוציא סכום לא מבוטל של כסף ולעיתים תמצאו כי ישנם פערים משמעותיים בעלות התיק שווה להיפגש ולשמוע חווות דעת של עוד משרדי עורך דין -המלצתנו לא יותר מ 3 משרדים, אתם ככה לחוצים ויותר מידי חוות דעת רק יבלבלו אתכם וימנעו ממכם לקבל החלטה שעמה אתם תהיו שלמים.

משרד המבטיח לכם תוצאות פיסלו על הסף

שום משרד עורכי דין טוב ככל שיהיה לא יוכל להבטיח לכם מהם התוצאות הצפויות בהליך המשפטי, לעומת זאת משרד בעל ניסיון בתחום הנדרש יוכל לתת לכם הערכה על תוצאות אפשריות על סמך ניסיון עבר בתיקים דומים.

אסטרטגיה משפטית

בדקו עם העורך דין מהי האסטרטגיה המשפטית שבה הוא חושב לנקוט – כאן חשוב לציין כי עורך דין המכיר טוב את החוק זה לא מספיק, עורך דין טוב חייב להיות אחד היודע לבנות אסטרטגיה משפטית ובאלה טקטיקות הוא יכול לנצל על מנת למקסם ולהגיע לתוצאה הכי טובה עבור הלקוח.

עלות פגישת ייעוץ

בדקו האם בפגישת הייעוץ ראשונה תחויב בכסף לא פעם שמעתי מלקחותיי שלא עדכנו אותם כי פגישת ייעוץ תחויב בעלות גם אם קיבלת החלטה לא להמשיך להשתמש בשרותם.

משרד עו"ד רוזנשטוק -סיאני הנו משרד בוטיק בעלי נסיון רב שנים בתחום הפלילי והתעבורה, כל תיק שמנוהל על ידינו  עובר בדיקה מעמיקה לפניי ההחלטה בנוגע לאסטרטגיה המשפטית  המבוססת על סמך  מאות הצלחות בתיקים אותם נהלנו ומנהלים ברגע זה.  

אנו מזמינים אותך
לפגישת ייעוץ ללא עלות
בה תוכל לקבל מידע רב ערך עבור התיק הנדון

פגישת ייעוץ ללא התחייבות אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ללא התחייבות! בפגישה נאסוף את כל המידע שברשותך על מנת שנוכל לייעץ לך על כל האפשריות העומדות ברשותך ובאיזו דרך הכי נכון לך לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה בניית אסטרטגית טיפול בתיקהחלטת להיעזר בשרותנו ? בחרת נכון… זהו שלב החשוב ביותר בו אנו בונים את אסטרטגית הטיפול בתיק הכולל בחינת כל האפשריות והדרכים שבהם ניתן לפעול על מנת להגיע ליעד או התוצאה הרצויה עבורך.
ניהול וליווי התיקאחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא היחס האישי בו אנו מנהלים כל תיק קטן כגדול המתבטא במתן ללקוח הסברים מופרטים ועידכונים בכל שלבי ההתקדמות התיק עד הגעה ליעד או לתוצאה
הקודם
הבא

לקוחות מספרים

מצאתי את עצמי מתמודד עם בעיות משפטיות אותם ניסיתי לפתור בכוחות עצמי, אך רק החמרתי את מצבי וכבר הייתי מיואש. למזלי, הכרתי את עו"ד יוליה סיאני והיא זאת שהצליחה להוציא אותי ממצב אליו נקלעתי. מאז, עו"ד סיאני מלווה אותי בכל בעיה משפטית עימה אני נאלץ להתמודד, היא תמיד זמינה לכל שאלה וייעוץ ונותנת מענה לכל בעיה. מדובר בעורכת דין מקצועית ביותר בתחומה וגם בן אדם שניתן לסמוך עליו בכל דבר ועניין.
פבל מ.
פבל מ.
אין מילים לתאר עד כמה עו"ד יוליה סיאני עזרה לנו עם בעיות משפטיות לא מעטות! תמיד זמינה וקשובה ללקוח! נלחמת על כל בעיה ללא פשרות!
טטיאנה א.
טטיאנה א.
עורכת דין יוליה סאיני פשוט אלופה! תודה רבה רבה לה על הטיפול שלך בתיק שלנו
אולגה ק.
אולגה ק.
שוב אני מודה לך ומברך אותך על העזרה המאוד גדולה, הזמינות והמקצועיות.
אלי מ.
אלי מ.
אני מכיר את עורכת הדין יוליה סיאני מזה זמן רב ורציתי לציין כי היא עורכת דין מקצועית מאוד בתחומה עם ניסיון רב שנים וגישה אינדיבידואלית כלפי כל לקוח ולקוח.
סרגיי ז.
סרגיי ז.
תודה רבה לך הטיפול המסור בתיק שלנו מרגע שדרכנו במשרדך הבנו שיש על מי לסמוך למרות שחשנו שאין סיכוי בתיק לא ויתרת והוכחת לנו שאסור לוותר גם שנראה שאין פתרון – את צדקת …
גיא ג.
גיא ג.
במשפט אחד – מקצועית יסודית ובעלת נסיון רב תודה רבה על כל העזרה בתיק התעבורה לא טעיתי שפניתי אלייך
אבי ב.
אבי ב.
הקודם
הבא
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרותנייד

0543199100טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

פרטי התקשרות

  • 054-3199100
  • 03-6399339
  • [email protected]
  • רחוב מצדה 7 ,מגדל B.S.R 4 בני-ברק

התמחות פלילי

דיני תעבורה

מאמרים וטיפים

  • 5 כללים לבחירת עורך דין


לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו
054-3199100


לחצו כאן להתקשר