הליכי מעצר

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 054-3199100

טופס יצירת קשר:

 
הליכי מעצר

הליך המעצר הנו הליך קריטי עבור העצור מאחר ובשלב ראשוני זה המשטרה עושה את כל המאמצים  על מנת לאסוף ראיות ככל שניתן אודות העצור ולפעמים אפילו לשבור את רוחו אשר יכולות בהמשך להשפיע על כל ההליך המשפטי בהמשך. במקרים לא מעטים, בתום חקירתו של החשוד בתחנת המשטרה, עשויה המשטרה לבקש מבית המשפט להתיר את החשוד מאחורי סורג ובריח, על מנת שיהיה סיפק בידי החוקרים להמשיך בפעולות חקירה נוספות, כאשר החשוד נמצא במעצר ,לא פעם נוכחנו לדעת כי בחקירת משטרה הצליחו לגבות הודאות שווא שהיה עלינו להפריכן בהמשך.

נוכחות עורך דין מוקדם ככל הניתן  הנו הכרחי על גבול החובה! עורך דין פלילי עם ניסיון יכול להעניק ייעוץ והבהרה לגביי זכויות העציר מתן תמיכה נפשית ואפילו להביא לשחרור במקום ועתיד להשפיע על ההליך הפלילי בהמשך.

מהו מעצר ימים ? - מעצר לצורכי חקירה

מעצר ימים הנו מעצר ראשוני טרם ניהול ההליך המשפטי כאשר הוא מוגבל למספר ימים (מרבי), מעצר זה הנו מעצר טרם הגשת כתב אישום שמטרתה למנוע מהחשוד בעבירה פלילית ביצוע עברות נוספות. שבמהלכה המשטרה מנסה למצות ככל שניתן חקירה אודות החשוד ואיסוף ראיות.

מעצר עד תום ההליכים

עם הגשת כתב אישום לבית המשפט, רשאי הגורם התובע בין אם זה פרקליטות ובין אם זה תביעה משטרתית, לפנות לפתחו של בית המשפט בו הוגש כתב אישום בבקשה לעצור את הנאשם בתיק עד לסיומם של כל ההליכים המשפטיים כנגדו, דהיינו ההליך המשפטי יאלץ הנאשם לשהות מאחורי סורג ובריח. מעצר שכזה קרוי מעצר עד תום ההליכים. כמו כן, גם כשמדובר במעצר עד תום ההליכים, לנאשם המשוחרר קיים סיכוי גדול יותר לזיכויו בדין או לחלופין לקבלת הפחתה בעונש.

משרדנו זמין לייעוץ ותמיכה ראשוני חינם בכל שעות היממה התקשר עכשיו.

פגישת ייעוץ ללא התחייבות
אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ללא התחייבות! בפגישה נאסוף את כל המידע שברשותך על מנת שנוכל לייעץ לך על כל האפשריות העומדות ברשותך ובאיזו דרך הכי נכון לך לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה
בניית אסטרטגית טיפול בתיק
החלטת להיעזר בשרותנו ? בחרת נכון... זהו שלב החשוב ביותר בו אנו בונים את אסטרטגית הטיפול בתיק הכולל בחינת כל האפשריות והדרכים שבהם ניתן לפעול על מנת להגיע ליעד או התוצאה הרצויה עבורך.
ניהול וליווי התיק
אחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא היחס האישי בו אנו מנהלים כל תיק קטן כגדול המתבטא במתן ללקוח הסברים מופרטים ועידכונים בכל שלבי ההתקדמות התיק עד הגעה ליעד או לתוצאה
הקודם
הבא
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרות

נייד

0543199100

טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו 054-3199100

WhatsApp chat
דילוג לתוכן