משפט פלילי

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 054-3199100

טופס יצירת קשר:

 

משרדינו מייצג ומלווה את לקוחותיו בכל שלבי ההליך הפלילי – מתן ייעוץ בטרם חקירה במשטרה, ליווי התיק בשלביו המוקדמים בתחנת המשטרה, ייצוג בהארכות מעצר, עריכת שימוע בטרם הגשת כתב אישום, ייצוג בבקשות למעצר עד תום ההליכים, ניהול הליך פלילי בבית משפט והגשת ערעורים בערכאות בתי המשפט השונים.

בזכות הניסיון אותו צבר משרדינו מספר רב של שנים, ניתן לומר באופן חד משמעי כי טיפול ראשוני מקצועי על ידי עורך דין פלילי עוד בשלבי החקירה עשוי להביא את עניינו של הלקוח אף עד כדי הימנעות מנקיטת הליכים פליליים כנגדו, כמו גם למנוע עוגמת נפש הן של הלקוח והן של בני משפחתו והתמודדות עם הוצאות כספיות גבוהות בהמשך.

העבירות וההליכים הפלילים בהם משרדנו מתמחה

משרדינו מקפיד על מתן שירות וטיפול אישי בכל מקרה ומקרה, בשימת דגש על מקצועיות ודיסקרטיות.

פגישת ייעוץ ללא התחייבות
אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ללא התחייבות! בפגישה נאסוף את כל המידע שברשותך על מנת שנוכל לייעץ לך על כל האפשריות העומדות ברשותך ובאיזו דרך הכי נכון לך לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה
בניית אסטרטגית טיפול בתיק
החלטת להיעזר בשרותנו ? בחרת נכון... זהו שלב החשוב ביותר בו אנו בונים את אסטרטגית הטיפול בתיק הכולל בחינת כל האפשריות והדרכים שבהם ניתן לפעול על מנת להגיע ליעד או התוצאה הרצויה עבורך.
ניהול וליווי התיק
אחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא היחס האישי בו אנו מנהלים כל תיק קטן כגדול המתבטא במתן ללקוח הסברים מופרטים ועידכונים בכל שלבי ההתקדמות התיק עד הגעה ליעד או לתוצאה
הקודם
הבא
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרות

נייד

0543199100

טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו 054-3199100

WhatsApp chat
דילוג לתוכן