לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 054-3199100

טופס יצירת קשר:

 

משרדנו מתמחה בטיפול בתיקים העוסקים בעבירות תעבורה. אנו דואגים למצוא את הדרך הנכונה להצגת עובודת בכל מקרה ומקרה, לאתר סתירות וראיות מזכות ובכך להביא לזיכויהם של לקוחותינו בתיקים או לגרום לביטול או לחילופין להפחתת האישומים והעונשים כנגדם.

בזכות נסיון רב שנים אשר משרדנו צבר במאות תיקי תעבורה, ניתן לומר באופן חד משמעי כי טיפול ראשוני עוד בשלבי החקירה ואף דקות ספורות אחרי האירוע על ידי עורך דין המתמחה בתחום עשוי להביא את עניינו של הלקוח אף עד כדי הימנעות מנקיטת הליכים משפטיים כנגדו, כמו גם למנוע עוגמת נפש הן של הלקוח והן של בני משפחתו.

עבירות תעבורה בהם משרדנו מתמחה

פגישת ייעוץ ללא התחייבות
אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ללא התחייבות! בפגישה נאסוף את כל המידע שברשותך על מנת שנוכל לייעץ לך על כל האפשריות העומדות ברשותך ובאיזו דרך הכי נכון לך לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה
בניית אסטרטגית טיפול בתיק
החלטת להיעזר בשרותנו ? בחרת נכון... זהו שלב החשוב ביותר בו אנו בונים את אסטרטגית הטיפול בתיק הכולל בחינת כל האפשריות והדרכים שבהם ניתן לפעול על מנת להגיע ליעד או התוצאה הרצויה עבורך.
ניהול וליווי התיק
אחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא היחס האישי בו אנו מנהלים כל תיק קטן כגדול המתבטא במתן ללקוח הסברים מופרטים ועידכונים בכל שלבי ההתקדמות התיק עד הגעה ליעד או לתוצאה
הקודם
הבא
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרות

נייד

0543199100

טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו 054-3199100

WhatsApp chat
דילוג לתוכן