רוזנשטוק-סיאני משרד עורכי דין

הצלחות המשרד

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 054-3199100

טופס יצירת קשר:

 

משרדינו עובד ימים כלילות לתת מענה אישי ויסודי על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. להלן חלק קטן מהישגי המשרד בבתי המשפט בתחומי המשפט הפלילי ודיני תעבורה.

ת.פ. 51941-05-12

ניהול הוכחות - תקיפה וחבלה
הנאשם הורשע לאחר ניהול הוכחות בביצוע עבירה של תקיפה וחבלה ממשית על ידי שניים או יותר, לפי סעיף 382(א) לחוק העונשין. המדינה ביקשה להטיל על הנאשם עונש מאסר בפועל כאשר המחתם לו טענה היה בין 8 חודשי מאסר בועל ועד 18 חודשים בפועל. בית משפט השלום בת"א, כב' הש' שמאי בקר לא קיבל את עמדת המדינה, אך קיבל את עתירת הסנגורית והטיל על הנאשם עונש מאסר על תנאי בן 8 חודשים למשך 3 שנים ו 300 שעות של"צ.

ת.פ. 26127-09-13

פלילי -גניבה
הנאשמת הואשמה בעבירה של גניבה בידי עובד ממעבידו, כאשר העונש המקסימאלי שעומד לצד העבירה הינו עד 10 שנות מאסר. המדינה בטיעוניה ביקשה להטיל על הנאשם בין מספר חודשי מאסר בפועל ועד 24 חודשי מאסר על תנאי. בית משפט (כב' הש' שמאי בקר) קיבל את טענותיה של עו"ד סיאני והטיל על הנאשמת עונש של מאסר על תנאי ולא בפועל בן 4 חודשים וקנס סמלי בסך של 500 ₪.

תת"ע 10759-01-14

נהיגה בשכרות
הנאשם הורשע בעבירה של נהיגה בשכרות כאשר ריכוז האלכוהול בליטר אחד של אוויר נשוף היה 595 מיקרוגרם. לאחר דין ודברים עם ב"כ המדינה, הצליחה עו"ד סיאני לשכנע את הגורם הרלוונטי בכך שישנם כשלים ראיתים בתיק זה ובכך קיבלה את הסכמת המדינה לעתור בפני בית המשפט לעונש מוסכם בין הצדדים שהינו 10 חודשים של פסילת רישיון הנהיגה בפועל, פסילה על תנאי וקנס כספי בסך של 1,500 ₪ בלבד. בית משפט קיבל את ההסדר והטיל על הנאשם את העונשים האמורים.

מ"י 33273-06-13

הארכת מעצר- תקיפה
החשוד נעצר בגין חשד לביצוע עבירה של תקיפה סתם סעיף 379 לחוק העונשין והובא בפני בית משפט השלום בת"א לצורך הארכת מעצרו, כאשר המדינה עתרה להמשך החזקתו של החשוד מאחורי סורג ובריח לעוד 4 ימים נוספים. בתום טיעוניה של עו"ד סיאני, החליט בית המשפט לשחרר את החשוד בערובה.

ת"ד 7518-04-14

שלילת רשיון מינמלית
הנאשם הורשע בעבירה של א' מתן אפשרות להולך רגל לחצות במעבר חצייה בבטחה, נהיגה בחוסר זהירות ונהיגה בדרך הגורמת נזק, כאשר לאור הכשלים הראיתים להם טענה עו"ד סיאני, הסכימה המדינה לעתור במשותף בפני בית המשפט לעונש המינימאלי ביותר של פסילה בפועל למשך 21 ימים בלבד, פסילה על תנאי וקנס כספי. בית המשפט כיבד את ההסדר המוצא והטיל על הנאשם את העונשים האמורים.

ת.פ. 63022-12-13

קבלת דבר במרמה
הנאשם הורשע בעבירה של קבלת דבר במרמה (זיוף תלושי שכר) עבירה לפי סעיף 415 רישא לחוק העונשין, כאשר עו"ד סיאני הגיע עם ב"כ המדינה להסדר טיעון, לפיו העונש שיוטל על הנאשם יעמוד על מאסר על תנאי בן 6 חודשים וקנס כספי. כאן חשוב להבהיר כי מדובר בנאשם בעל עבר פלילי.

מ"י 57226-05-14

תקיפה ואיומים
החשוד נעצר בגין חשד לביצוע עבירות של תקיפת בת זוג ואיומים והובא לצורך הארכת מעצרו בפני בית המשפט השלום בת"א, כאשר המדינה ביקשה להאריך את מעצרו של החשוד בעוד 5 ימים. בית המשפט קיבל את טיעוניה של עו"ד סיאני ושיחרר את החשוד בערובה.

תת"ע 8858-11-12

הסדר טיעון - נהיגה במהירות מופרזת
הנאשם הורשע במסגרת הסדר הטיעון אליו הגיעה עו"ד סיאני עם ב"כ המדינה, בעבירה של נהיגה במהירות הגבוהה מהמותרת בחוק בניגוד לתקנה 54 לתקנות תעבורה. ההסדר אותו הציגו הצדדים ואשר כובד על ידי בית המשפט כלל בתוכו פסילה בת חודש ימים על תנאי בלבד.

מ"י 190-06-13

הארכת מעצר - תקיפה ואיומים
החשוד נעצר בחשד לביצוע עבירות של איומים, העלבת עובד ציבור, תקיפה סתם – בת זוג, תקיפת עובד ציבור והובא בפני בית המשפט השלום בת"א לצורך הארכת מעצרו, כאשר המדינה ביקשה להאריך את המשך החזקתו של החשוד מאחורי סורג ובריח בעוד 5 ימים נוספים. בית משפט הנכבד קיבל את מלוא טענותיה של עו"ד יוליה סיאני ושחרר את החשוד בתנאים מגבילים.

ת.פ. 943-12-11

הסדר טיעון -תקיפת שוטר
הנאשם הורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירות של תקיפה סתם והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, כאשר בעקבות טיעוניה של עו"ד סיאני, הסכימה ב"כ המדינה לתקן את כתב האישום של הנאשם ולמחוק ממנו את עבירת האיומים. במסגרת ההסדר, אשר בסופו של יום כובד על ידי בית המשפט, הוטל על הנאשם מאסר מותנה בלבד וקנס כספי בסך של 1000 ₪.

ת"ד 4627-02-13

תאונת דרכים
הנאשם הורשע בעבירה של נהיגה בניגוד לכיוון הנסיעה המותר בכביש חד סטרי, תוך גרימת תאונת דרכים בה נחבל הנהג המעורב ונגרמו נזקים לכלי רכב. לאור כשלים ראיתים אשר הועלו בפני ב"כ המדינה על ידי עו"ד סיאני, הגיעו הצדדים להסדר עונשי מוסכם של פסילת רישיון הנהיגה של הנאשם על תנאי וקנס בסך של 1,800 ₪ בלבד.

פ.א. 76164/2011

איומים וחטיפת קטין
כנגד החשודה נפתח תיק פלילי בגין חשד לביצוע עבירות של איומים וחטיפת קטין ממשמורת והעברתו לחו"ל .התיק הועבר לפרקליטות המדינה – המחלקה בינלאומית לצורך בחינת הגשת כתב האישום כנגד החשודה. עו"ד פנתה אל משרדי פרקליטות המדינה בבקשה לערוך שימוע בעניינו של התיק זה בטרם קבלת ההחלטה האם להגיש את כתב האישום בעניינה אם לאו. בטיעוניה, הצליחה עו"ד סיאני לשכנע את הגורמים הרלוונטיים שלא להגיש את כתב האישום ולסגור את התיק בעניינה.
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרות

נייד

0543199100

טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו 054-3199100

WhatsApp chat
דילוג לתוכן