רוזנשטוק-סיאני משרד עורכי דין

אודות

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו 054-3199100

טופס יצירת קשר:

 

משרד עו"ד פילילי ותעבורה

משרד עורכי דין רוזנשטוק סיאני הנו משרד בוטיק המתמחה בתחום הפלילי ועבירות תעבורה.

משרדנו צבר מוניטין לאורך השנים בזכות אינספור תיקים שנסגרו לטובת לקוחותינו.

אנו מקפידים על שירות מקצועי ואדיב לכל לקוח, קטן כגדול, ליווי ותמיכה שיסייעו לכם לצלוח את האתגר המשפטי בהצלחה. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ללקוח, ובניתוח סיכוי ההצלחה עוד לפני שאנו לוקחים כל תיק תחת חסותנו, תוך מתן הסבר מקיף ובניית אסרטגיה משפטית על מנת להגיע לתוצאה ראויה.

שילוב של ניסיון ארוך שנים בהתמחות בתיקי בנישות ממוקדות, יחד עם בחינה מדוקדקת של העובדות הנוגעות לכל תיק, מסייעות לנו לנצח, שוב ושוב בבתי המשפט, ולסייע לכם מול ההליך הבירוקרטי (הסבוך לעתים) המאפיין את המשפט הישראלי.

משרדנו  עתיר נסיון בתחום המשפט הפלילי אשר נותן שירותים  ללקוחות הכוללים הכנה לקראת חקירה במשטרה, ייצוג במהלך מעצר, ייצוג בהליכי שימוע, מחיקת רישום פלילי  ובקשות חנינה.

משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג מקצועי במגוון עברות תנועה כגון נהיגה בשכרות, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בזמן פסילה, ביטול פסילות מנהליות ותאונות דרכים.

פגישת ייעוץ ללא התחייבות
אנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ללא התחייבות! בפגישה נאסוף את כל המידע שברשותך על מנת שנוכל לייעץ לך על כל האפשריות העומדות ברשותך ובאיזו דרך הכי נכון לך לפעול על מנת להגיע לתוצאה ראויה
בניית אסטרטגית טיפול בתיק
החלטת להיעזר בשרותנו ? בחרת נכון... זהו שלב החשוב ביותר בו אנו בונים את אסטרטגית הטיפול בתיק הכולל בחינת כל האפשריות והדרכים שבהם ניתן לפעול על מנת להגיע ליעד או התוצאה הרצויה עבורך.
ניהול וליווי התיק
אחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא היחס האישי בו אנו מנהלים כל תיק קטן כגדול המתבטא במתן ללקוח הסברים מופרטים ועידכונים בכל שלבי ההתקדמות התיק עד הגעה ליעד או לתוצאה
הקודם
הבא
שיתוף ב email
שיתוף ב odnoklassniki
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ייעוץ ראשוני ללא התחחיבות!

אנו זמינים בשבילך לכל שאלה קטנה כגדולה

פרטי התקשרות

נייד

0543199100

טלפון

03-6399339​

כתובתינו

רחוב מצדה 7 , מגדל B.S.R 4 ​ בני ברק

לייעוץ ראשוני חינם התקשרו עכשיו 054-3199100

WhatsApp chat